Pilot CycleSpark met Sandd

  • Pilot CycleSpark met Sandd

Deel dit artikel

Op woensdag 4 oktober is het Let’s Go Event! of Mobility Lab vindt plaats op de RDM Campus in Rotterdam. Een geslaagde afsluiting van een geslaagde tweede editie. De deelnemende startups presenteerden hun resultaten en bevindingen. Samen haalden ze maar liefst 5,5 miljoen euro aan investeringen op.

CycleSpark heeft een samenwerkingsovereenkomst getekend met bezorgbedrijf Sandd, dat de elektrische bakfiets van CycleSpark gaat besturen.

Andere Pilots

Bekijk alle pilots
20-03-2022

Pilot Juuve met Timmerhuis

Begin dit jaar is het Timmerhuis ge-Juuved. Mensen die in het gebouw wonen of werken hebben daardoor geen eigen auto meer nodig.

20-03-2022

Pilot Parkeagle met gemeente Rotterdam

Taxichauffeurs op Rotterdam Centraal Station maken er binnenkort gebruik van. En ook het Havenbedrijf Rotterdam gaat Parkeagle inzetten op het RDM terrein.